Постійні комісії Злинської сільської ради

Склад постійних комісій:

 

 

з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації:

Голова комісії:

 

Письменний Станіслав Іванович  

 

 

- депутат сільської ради від виборчого округу № 17

Члени

Жиган Валентина Іванівна           

 

-депутат сільської ради від виборчого округу № 16

Косьянчук Іван Іванович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 11

Малахатько Альона Сергіївна  

- депутат сільської ради від виборчого округу № 12

Гудович Олена Іванівна

- депутат сільської ради від виборчого округу № 10

 

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів :

Голова комісії:

 

Тоцький Олександр Григорович

 

 

- депутат сільської ради від виборчого округу № 01

члени

Вєтров Валерій Петрович             

 

-депутат сільської ради від виборчого округу № 20

Яриш Олександр Миколайович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 02

Лубцов Микола Юхимович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 09

Чуприна Володимир Іванович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 19

Каплунов Анатолій Леонідович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 08

 

з питань охорони здоров'я, соціального захисту  та соціального забезпечення населення освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї :

Голова комісії:

 

Жиган Олена Дмитрівна

 

 

- депутат сільської ради від виборчого округу № 13

члени

Оладенко Юрій Борисович    

 

-депутат сільської ради від виборчого округу № 03

Аристенко Любов Павлівна

- депутат сільської ради від виборчого округу № 18

Зіньковський Григорій Григорович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 15

Гейко Інна  Іванівна

- депутат сільської ради від виборчого округу № 20

Гудовичева Ірина Леонтіївна

- депутат сільської ради від виборчого округу № 06

 

     з  питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно – територіального устрою:

Голова комісії:

 

Нестеренко Валентина Миколаївна

 

 

- депутат сільської ради від виборчого округу № 04

члени

Каплунов Микола Миколайович 

 

-депутат сільської ради від виборчого округу  № 22

Кречетов Геннадій Миколайович

- депутат сільської ради від виборчого округу № 07

Яковлев Володимир Іванович       

 

-депутат сільської ради від виборчого округу  № 14.