рішення ради

   одинадцята сесія 7 скликання            28 березня   2017 року

Про затвердження порядку денного сесії

1

Зміни до бюджету.

 

2

Внесення змін до рішення № 71 від 13.07.2016 року «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік: єдиний податок».

 

3

Внесення змін до рішення № 72 від 13.07.2016 року «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік: плата за землю».

4

Розгляд заяви Мельник Л.А. щодо надання пільг по сплаті за        відвідування ДНЗ «Сонечко» дітям інвалідам.

5

Надання згоди на розроблення проекту землеустрою ( Демченко Олена Дмитрівна, Гудович Раїса Семенівна, Козловська Інна Анатоліївна, Пешехонова Ганна  Никифорівна,  Гудович Іван Федорович,Гончарова Анастасія Єгорівна, Дейкун Віталій Миколайович, Кушнерьов Микола Леонідович, Пашвенкас Валерій Юрійович, ).

 

6

Надання згоди на виділення земельної ділянки у власність ( Колесников Петро Григорович, Панченко Микола Іванович, Тарасенко Валентина Іванівна, Долгополова Раїса Григорівна, Оборін Іван Віталійович).

7

Надання допомоги  на поховання Абазовій Інні Михайлівні.

8

Розгляд  колективного звернення жителів вул.. Преображенська.

9

Затвердження актів на списання ГСМ щодо розчищення доріг від снігу та грейдерування.

10

«Про взяття на позабалансовий рахунок сільської ради гідротехнічні споруди, які знаходяться в межах населеного пункту».

11

Про надання дозволу на заключення угоди для проведення водолазних робіт на території сільської ради в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

дванадцята сесія 7 скликання        27 червня    2017 року

Про затвердження порядку денного сесії               

1

Про створення сміттєзвалища та визначення його визначення його місце розташування.

2

Про внесення змін до рішення ради від 23.02.2011 року  № 61 «Про визнання актуальною наявну містобудівну документацію ( генеральний план).

3

Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

4

Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік: транспортний податок.

5

Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік: акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

6

Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік: єдиний податок.

7

Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік: плата за землю.

8

Про надання дозволу на викуп у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення ( Любченко М.М.)

9

Надання згоди на розроблення проекту землеустрою( Подкопаєва Олена Григорівна, Миронченко Оксана Гаврилівна , Макада Микола Миколайович, Кареліна Надія Федорівна, Каплунова Ірина Михайлівна, Миндри Ользі Андріївні, Яриш Тамара Григорівна, Сіріков Анатолій Григорович.)

10

Надання погодження щодо виділення земельної ділянки для ведення ОСГ Абрамовій Валентині Петрівні,  Абрамову Григорію Васильовичу, Супрягіній Тетяні Митрофанівні, Жердій Олександру Володимировичу, Кривохижа Сергію Миколайовичу, Кривохижа Олені Львівні, Діанову Андрію Васильовичу, Науменко Альбіні Олегівні, Науменко Євгену Валерійовичу.

11

Зняття земельної ділянки з Апостол Валерія Борисовича.

12

Погодження щодо встановлення дорожніх знаків

13

Про внесення змін до рішення № 133 від 22.12.2016 року «Про преміювання сільського голови.

14

Про затвердження Структури апарату сільської ради

15

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 22.12.2016 року № 10 «Про сільський бюджет на 2017 рік»

16

Розгляд звернення Шевченківської залізниці

тринадцята сесія 7    скликання  16 серпня   2017 року

Про затвердження порядку денного сесії                                                              

1

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 12.2016 року № 10 «Про сільський бюджет на 2017 рік».

2

Надання згоди на розроблення проекту землеустрою( Зіньковська Олена Дмитрівна, Каплунова Людмила Миколаївна, Кареліна Марія Макарівна,  Панімащ Віра Василівна).

3

Надання згоди на виділення земельної ділянки у власність( Мороз Олександр Миколайович, Шевченко Тетяна Василівна, Олексієнко Іван Вікторович).

4

Про встановлення пільг по батьківській платі за харчування дітей у ДНЗ «Сонечко».

5

Про надання дозволу на розташування торгівельного об’єкту та встановлення обладнання автомобільного газозаправочного пункту.

6

Про перегляд орендної плати земельної ділянки площею 1,4547 га на рівні 3%.

7

Про проведення роз’яснювальної роботи депутатами сільської ради серед виборців на своїх дільницях щодо знищення амброзії.

8

Про скасування рішення сесії № 51 від 01.02.2011 року «Про прийняття в комунальну власність будинків по вул.. Велігіна № 13 та №25.